Zoek

Contact

Heeft u iets te vragen of op te merken over Maarn en Maarsbergen Natuurlijk, of wilt u lid of vrijwilliger worden ?
Neem dan contact op met de één van de bestuurs- of commissieleden van de vereniging:

   Functie/Commissie Naam / Emailadres Onderwerp
  Voorzitter VACATURE
voorzitter@mmnatuurlijk.nl
Lees hier de Vacature Voorzitter MMN 
  Secretaris Berend Musegaas
secretaris@mmnatuurlijk.nl 
 
  secretaris Cultuur
Historische Commissie:
Gijs van Roekel 
chc@mmnatuurlijk.nl 
geschiedenis van Maarn en Maarsbergen
  Activiteiten Gerda Schregardus 
excursies@mmnatuurlijk.nl
informatie over, of opgeven voor een excursie, lezing of andere activiteit van MMN
  Jolanda Blom 
kindennatuur@mmnatuurlijk.nl
Kinderactiviteiten
  Dorpsmoestuin Manon Scholten 
dorpsmoestuin@mmnatuurlijk.nl
 
  Duurzaamheid Iris van den Bosch 
duurzaam@mmnatuurlijk.nl
 
  Jaklien Vlasblom
autodelen@mmnatuurlijk.nl
 
  Communicatie Rene Kooyman
communicatie@mmnatuurlijk.nl
Communicatie
     
  Iris van den Bosch 
communicatie@mmnatuurlijk.nl
Communicatie
  Lijsbeth van der Zee
communicatie@mmnatuurlijk.nl
Communicatie
  Berend Musegaas 
modderkoning@mmnatuurlijk.nl
Redactie  Modderkoning
  Jolanda Blom 
redactie@mmnatuurlijk.nl
Redactie Facebook
  Harry Hamersma 
webmaster@mmnatuurlijk.nl
vragen of correcties voor de website
  Ruimtelijke Ordening Rene Kooyman
ruimte@mmnatuurlijk.nl 
 

 

 U kunt ons ook volgen op social media:

Facebook:  https://www.facebook.com/mmnatuurlijk.nl

Twitter: @MaarnMmn    https://twitter.com/MaarnMmn

Deel dit bericht:
Gerelateerde berichten
Ereleden

Willemijn Capetti, erelid!

Onder luid applaus is op de algemene jaarvergadering, 23 april 2024,  Willemijn Cappetti benoemd tot erelid van MMNatuurlijk. Waar een IVN-gidsenopleiding al niet toe kan

Lees verder »